Fikirlerinizi birlikte hayata geçirelim

2005′ten bugüne Proje Evi olarak Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne üyelik sürecinde örgütlenme, sürdürülebilir kalkınma ve proje yönetimi konularında çalışmalar yaparak sivil toplumun ve üyelerinin ekonomik, toplumsal ve kültürel gelişmelerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Neler yapıyoruz

Yaşanabilir bir dünya için gönüllülük, aktif vatandaşlık, sürdürülebilir kalkınma ve kurumsal sosyal sorumluluk yaklaşımlarının yaygınlaşması, toplumsal bilincin geliştirilmesi için çalışıyoruz.

Ne başardık

Disiplinler arası bir anlayışla, yerel ve ulusal ve uluslararası kurumlar ve kişilerle işbirliği sonucu destek verdiğimiz kurumlar yaklaşık 6 milyon TL hibe ve 20 Milyon TL’lik ihale kazandı.

Tecrübemiz

Proje Evi uzmanlarının genel iş tecrübesi ortalama 20 yıl, sivil toplum ve proje alanında çalışma tecrübesi ise 15 yıl.

Ekibimiz

Ceren Üzel Gürbüz

Sosyolog

2005 yılından bu yana Proje Evi’nde projelere kaynak ve ortak bulunması, teklif hazırlanması ve yürütülmesi konularında çalışmalar yapıyor, izleme değerlendirme analizleri yürütüyor. Ayrıca proje döngüsü yönetimi ve fon kaynakları bilgilendirme eğitimleri veriyor. Ceren, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Angela Haze

Anabella Thomson

Startup Business Owner

This plug-in was/is one of the BEST investments I’ve ever made. One thing is certain. Code Canyon/WPBakery is on top of this gem.

John Spectre

Martin von Berdich

Client Relationship Manager

Visual Composer is our number one requirement because of Visual Composer, our clients can manage their own website

Rachael Smith

Paula Smith

Small Business Owner

In my opinion this is the greatest advance of WordPress since it’s creation and is the most outstanding plugin on the market.

Projelerimiz

e-patika.net - 2017

Proje Evi, “gönüllü katılım” ve aktif vatandaşlığı geliştirmek amacıyla, öncelikle çevre ve doğa koruma konularında çalışan kişi ve kurumları bir araya getirecek çevrimiçi bir topluluk oluşturmayı hedeflemiştir. E- Patika ismi altında oluşturulacak internet grubunun benzer girişimlerden farkı, interaktif, geliştirilmeye açık yeni nesil bir öğrenme ortaklığı olmasıdır.

Proje Evi yürüttüğü çalışma ile SGP Türkiye’nin 6. Uygulama Dönemi stratejisinin ve alanlarının belirlenmesine destek sağlamaktadır. Bu kapsamda gerçekleştirilen anket çalışmaları ile SGP Türkiye’nin geçmiş çalışmalarının bir değerlendirmesi sağlanmış; ayrıca Ankara ve proje alanları olan Edremit ve Beyşehir’de gerçekleştirilen paydaş toplantılarıyla önümüzdeki 2 yıllık stratejinin geliştirilmesinde önemli bir adım atılmıştır.

İşbirliği Yaptığımız ve Birlikte Çalıştığımız Kurumlar